Stáhněte si
Dny Marianne
Burda a.s.
Získat aplikaci

Komerční banka

Komerční banka

Oblíbené Dny Marianne si užijete hlavně s kartami KB

Po roce se opět přiblížila doba oblíbených a výhodných nákupů – Dny Marianne. Letos vás čeká jedna významná novinka. Partnerem této dlouho očekávané akce se totiž staly platební karty Komerční banky (KB). Co vám tato novinka přinese? Pokud máte některou z karet KB, bude pro vás nakupování výhodnější a pohodlnější. Benefity vybraných karet ale můžete využívat prakticky každý den v roce. Posuďte!

Lady karta – nejenom celoroční slevy, ale i každodenní pomocník

S Lady kartou získáte exkluzivní výhody a slevy po celý rok v široké síti partnerských obchodů. Levnější nákupy jsou však jednou částí kladů této karty. Lady karta zahrnuje i pojištění kabelky nebo nákupu, garanci nejnižší ceny, prodlouženou záruku na vybrané zboží, asistenční službu Lifestyle a Pojištění domácí asistenční služby. To vše se vám bude hodit, až si zabouchnete dveře nebo budete potřebovat instalatéra. Navíc z každého nákupu se vám přičte na váš účet penzijního spoření u KB Penzijní společnosti 1 %, a to až šest tisíc za rok.

Zlatá karta od KB – prestiž a výhody na dosah ruky

Vysněnou Zlatou kartu můžete mít v Komerční bance zdarma jako součást účtu MůjÚčet Gold. Pocit prestiže při placení kartou je určitě příjemný, ovšem příjemné je i vědět, že při cestách do zahraničí již nemusíte řešit cestovní pojištění, které je automatickou součástí karty. Vy i celá vaše rodina se můžete spolehnout na vysoké pojistné krytí, asistenční služby pro motoristy nebo bezplatné výběry z bankomatů po celém světě.

Více informací o kartách Komerční banky získáte na jakékoli pobočce KB, bezplatné infolince 800 521 521 nebo webových stránkách: