Stáhněte si
Dni marianne
Burda a.s.
Získať aplikáciu

Samsung

Samsung

Dopřejte si nový telefon Samsung, díky nám nyní s lákavou 20% slevou

Cítíte, že vás starý telefon dosluhuje? Během skvělých okamžiků si nemůžete být jistí, že vám udělá opravdu pěkné fotky? Nejvyšší čas vybrat si nový telefon, na který bude spoleh za všech okolností.

Během akce Dny Marianne budete mít šanci pořídit si u vybraných prodejců skvělý telefon Samsung s 20% slevou. Modely můžete vybírat z řady Galaxy, konkrétně telefony Galaxy A8, A6 a A6+.

Perfektní fotografie a ostrá selfie kdykoliv a kdekoliv

Bez ohledu na to, kde zrovna jste a co děláte, díky telefonu Samsung Galaxy A8, jeho 16Mpx zadnímu fotoaparátu se světelností f/1,7 a 16Mpx+8Mpx duálnímu čelnímu fotoaparátu se světelností f/1,9 můžete pořizovat jasná a ostrá selfie. Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak vysoce kvalitní záběry.

Fotoaparát telefonu Galaxy A8 dokáže zachytit ostré záběry během dne i v noci, dokonce i při špatných světelných podmínkách. Nový telefon vám také umožní své fotografie zábavně upravovat, například přidáním nálepek k selfie nebo zvýrazněním kulinářských výtvorů v režimu Food Mode. Vzhled svého nového telefonu Samsung Galaxy A8 si můžete vybrat ze tří stylových barevných variant – černé, zlaté a trendy fialovo šedé (Orchid Gray).

Stylový a praktický chytrý telefon

S telefony Samsung Galaxy A6 a A6+ budete hravě kombinovat každodenní praktičnost a stylový design ve spojení s pokročilým fotoaparátem. Díky výkonnému přednímu a zadnímu fotoaparátu umožňují telefony Galaxy A6 a A6+ zachycovat překrásné snímky. Telefony Galaxy A6 a A6+ vybavené jedinečným zcela bezrámečkovým Infinity displejem s impozantním poměrem stran 18,5:9 vám nabídnou skvělý zážitek z jejich používání. Jejich elegantní hladké křivky a kovový design mají zásluhu na stylovém vzhledu, stejně tak jako tři barevné varianty – černá, zlatá a fialová. Telefony A6 a A6+ krásně vyniknout v každé z nich, záleží jen na vaší preferenci. Navíc můžete vybírat mezi single SIM nebo dual SIM variantou, díky níž už s sebou nebudete muset nosit osobní i pracovní telefon, ale budete mít v jednom přístroji pohodlně oba dva.

S ohledem na praktičnost a každodenní používání navíc Samsung do těchto telefonů integroval i několik funkcí oblíbených u vlajkových produktů včetně bezproblémového zabezpečení s funkcí rozpoznávání obličeje a otisků prstů pro rychlé a snadné odemknutí přístroje.

Více informací o telefonech Samsung Galaxy S8, A6 a A6+ se dozvíte www.samsung.com/cz/. Na který z nich využijete 20% slevu vy?