Časté dotazy

Kdy Dny Marianne probíhají?
Dny Marianne probíhají od 18. do 20. září ve všech zúčastněných obchodech. 

Kde slevové nabídky najdu?
Slevové nabídky najdete v zářijových vydáních Marianne a Marianne Bydlení, aplikaci Dny Marianne.

Kde získám slevové kupony?
Slevové kupony do kamenných prodejen a slevové kódy do eshopů můžete zakoupit v mobilní aplikaci Dny Marianne nebo společně se zářijovým vydáním časopisu Marianne a Marianne Bydlení. 

K čemu mobilní aplikace slouží?
Poskytne vám přehled o slevách, adresách a otevírací době jednotlivých obchodů. Navíc si můžete zakoupit elektronické kupony a uplatnit je přímo v aplikaci. Více informací naleznete na www.dny.marianne.cz/cs/aplikace

Kolik stojí elektronické kupony v aplikaci?
Cena kuponů je 110 Kč.

Kde aplikaci stáhnu?
Aplikaci lze stáhnout pro verzi Android v Google Play nebo pro verzi iOS v App Store.

Lze zakoupit jednotlivé kupony?
Ne, tato možnost není v aplikaci dostupná.

Mám kód z kuponové knížky Marianne nebo Marianne Bydlení. K čemu mi slouží?
Díky kódu do aplikace můžete v mobilní aplikaci Dny Marianne prohlížet veškeré nabídky, hledat nejbližší obchody nebo zjisit informace o Marianne Lounges.
Pozor! Tento kód neodemyká elektronické kupony. Pokud chcete, můžete elektronické kupony zakoupit prostřednictvím mobilní aplikace za 110 Kč.

Kde najdu kódy pro nákup na eshopu?
Tyto kódy najdete v příloze časopisu Marianne nebo v časopise Marianne Bydlení v sekci eshopy u každé nabídky. Nově je najdete i v kuponových knížkách přiložených u obou časopisů.
V mobilní aplikaci stačí najít vámi vybranou nabídku, zakliknout ,,Použít kupon” a kód, který se vám zobrazí zadat v posledním kroku objendávky přímo na stránkách zvoleného eshopu.

Mám problémy při platbě slevových kuponů, co mám dělat?
Pokud platba opakovaně nefunguje, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis.

Jsou kupony v obou časopisech stejné? 
Slevy v časopise Marianne jsou zaměřené především na módní značky, kosmetiku a elektro, zatímco kuponky z Marianne Bydlení vám umožní nakoupit vše pro váš domov.

Platí slevy v obchodech a eshopech na celý sortiment?
Specifikaci slevy naleznete na jednotlivých kuponcích, případně ve slevových nabídkách. Zde je přesně uvedeno, na co se konkrétně sleva vztahuje.
V případě dotazů se prosím obraťte na zákaznický servis daného obchodu, kde Vám poskytnou kompletní informace o konkrétní nabídce a slevě.

Je možnost získat dárky za účtenky z jednotlivých obchodů?
Ano, jsou pro vás připraveny krásné dárky v 8 Marianne Lounges v České republice a na Slovensku. Více na www.dny.marianne.cz/cs/lounges.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

E-mail: dnymarianne@burda.cz
Zákaznická linka: +420 725 397 440