Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!
Registrace / Přihlášení
AVION OSTRAVA

Avion Shopping Park Ostrava

Užijte si Marianne Lounge v největším nákupním a zábavním centru na severní Moravě. Avion Shopping Park nabízí přes 180 obchodů včetně módních světových značek, které jinde v Ostravě nenajdete: ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull & Bear, Tommy Hilfiger, Sephora a Douglas v nejmodernějším designu. Avion je rájem i pro sportovce, na které čekají Decathlon, Sportisimo, The North Face, SportsDirect, Alpine Pro nebo Nebbia. 

Avion je příjemným místem, kde můžete strávit fajn odpoledne s rodinou a přáteli. Nikde si děti neužijí tolik zábavy jako ve Funparku Žirafa. Partu kamarádů zase čeká největší hala na elektromotokáry E-Motion Park. Příjemná atmosféra, atraktivní značky, rozmanitá gastro nabídka a pohodlné bezplatné parkování dělají z Avionu ideální místo pro setkávání lidí. V Avionu si každý najde to své.

Partneři Marianne lounge

  • MILA je vášnivá, přitom tak něžná. Silná, a přece křehká. Plná intenzivní chuti, přesto tajemná a nekonečně lehká. Mila… je jen jedna. Jedinečná křehká oplatka s jemnou mléčnou náplní a s hladkou vrstvou polevy na povrchu.
     
  • ORIFLAME je švédská kosmetická společnost, která nabízí vysoce kvalitní produkty inspirované švédskou přírodou. U nás si můžete tyto produkty prohlédnou a samozřejmě i vyzkoušet. Rádi vás také zdarma nalíčíme a uděláme vám analýzu pleti s následným doporučením té nejvhodnější péče právě pro vás.
Návrh bez názvu (48)ORI_LOGO_STD_RGB_BLACK (kopie)

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí - neděle
od 9:00 - do 21:00

www.https://www.ostrava.avion.cz/

Rudná 3114/114, 700 30 Ostrava

Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-cerny-most

CENTRUM ČERNÝ MOST

Více o loungi
OC Hradec_1920x680

FUTURUM HRADEC KRÁLOVÉ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-kralovo-pole

NC KRÁLOVO POLE BRNO

Více o loungi
OC Plzeň_1920x6802

OLYMPIA PLZEŇ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-metropole

METROPOLE ZLIČÍN

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-zlate-jablko

OZC ZLATÉ JABLKO ZLÍN

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-westfield

WESTFIELD CHODOV

Více o loungi