Mobilní aplikace

PERFEKTNÍ SPOLEČNÍK NA NÁKUPY

Ušetřete čas s aplikací Dny Marianne, stáhněte si ji do svého mobilního telefonu a užijte si nákupy naplno. Mobilní aplikace Dny Marianne Vám pomůže najít ty nejzajímavější akce a nejvýhodnější slevové nabídky, dovede Vás k nejbližším obchodům a poskytne ty nejaktuálnější informace o akci. Je uživatelsky jednoduchá a navíc za zvýhodněnou cenu 110 Kč získáte jako bonus DVĚ kuponové knížky - Marianne a Marianne Bydlení. 

MÁM SLEVOVÉ KUPONY Z ČASOPISU. K ČEMU POTŘEBUJI I APLIKACI?

Jestliže máte i časopis, neváhejte zadat kód do mobilní aplikace, který najdete 
ve své papírové kuponové knížce. Tam se vám zobrazí informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů, ke kterým vás bezpečně dovede naše navigace. V mobilní aplikaci uvidíte nabídky z obou kuponových knížek -Marianne i Marianne bydlení.

Pozor! 
Kód z kuponové knížky neodemyká elektronické kupony. Proto si nezapomeňte vzít s  sebou na nákupy kuponovou knížku. Budete chtít kupony i v  elektronické podobě? V  aplikaci je zakoupíte za 110 Kč.

Aplikace pro Android ke stažení zde.
 
Aplikace pro iOS ke stažení zde.
 
ios-logo
android-logo

FAQ

Jaké kupony v aplikaci najdu?
Získáte všechny kupony z kuponové knížky Marianne i Marianne Bydlení a zároveň slevové kódy do e-shopů, které jsou součástí tištěných vydání časopisů Marianne i Marianne Bydlení.

Proč jsou kupony v aplikaci zpoplatněny, když jsou s časopisem zdarma?
Kupony jsou zpoplatněné jak v aplikaci, tak v tištěné podobě. Cena časopisů s kupony je vyšší, než cena standardního vydání.

Cena je ve srovnání s časopisem příliš vysoká (u časopisu si kupuji samotný časopis s kupony, ne jen kupony). Proč je cena určena takto?
Za určenou cenu kupujete slevové kupony ze dvou časopisů, Marianne a Marianne Bydlení, včetně slevových kódů do e-shopů.

Proč si nemohu kupony koupit jednotlivě?
Cena je určena za celek a nejde si vybírat kupony ani v tištěné podobě.

Co dělat v případě, že změním/ztratím/zapomenu telefon?
Odemknuté kupony jsou vázané na váš uživatelský profil, takže o ně nepřijdete.