Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!
Registrace / Přihlášení
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-metropole

Metropole Zličín

Přijďte si užít Marianne Lounge do jednoho z největších a nejoblíbenějších nákupních center u nás, do Metropole Zličín v Praze. Zahrnuje více než 125 obchodů s módním oblečením a doplňky významných značek, jako jsou Peek & Cloppenburg, Vero Moda, H&M, Mohito, Rock Point, Nike, Blažek a další. Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití, kteří rádi navštěvují místní restaurace, kavárny i cukrárny a využívají pestré nabídky fastfoodů. Nezapomínáme ani na zábavu či volný čas, který příjemně strávíte v saunovém světě, fitness centru, na bowlingu, v kině Cinema City nebo odpočinkem u hrající fontány s laserovou show. Pro malé příznivce je navíc připraven malý dětský koutek ve foodcourtu. Zákazníkům našeho věrnostního programu nabízíme speciální slevy a prémiové služby po celý rok. Navštivte Marianne Lounge, která se nachází na centrálním náměstí v Metropoli Zličín! 

Partneři Marianne lounge

  • MILA je vášnivá, přitom tak něžná. Silná, a přece křehká. Plná intenzivní chuti, přesto tajemná a nekonečně lehká. Mila… je jen jedna. Jedinečná křehká oplatka s jemnou mléčnou náplní a s hladkou vrstvou polevy na povrchu.
     
  • ALPRO Vychutnej si neuvěřitelnou sílu rostlin s Alpro a vydej se s námi do světa pozitivních změn pro tebe a planetu. Jak chutnají rostliny? Skvěle! Přijď vyzkoušet novinku Alpro Tastes As Good as it Looks, jeden z našich dosud nejdelikátnějších ovesných nápojů, který svou chutí překvapí i milovníky mléka. Nevěříš? Zkus a přesvědč se. Tvoje chuťové pohárky budou slavit.
     
Návrh bez názvu (48)Návrh bez názvu (44)

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí - neděle
od 9:00 - do 21:00

www.metropole.cz

Řevnická 1,155 21 Praha 5

Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-cerny-most

CENTRUM ČERNÝ MOST

Více o loungi
OC Hradec_1920x680

FUTURUM HRADEC KRÁLOVÉ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-zlate-jablko

OZC ZLATÉ JABLKO ZLÍN

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-westfield

WESTFIELD CHODOV

Více o loungi
OC Plzeň_1920x6802

OLYMPIA PLZEŇ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-kralovo-pole

NC KRÁLOVO POLE BRNO

Více o loungi