Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!
Registrace / Přihlášení
1920x680

OC NISA

Marianne Lounge opět v Liberci! A kde? Přece v obchodním centru Nisa, které je největším obchodním centrem v Libereckém kraji. Najdete zde širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. Potkat zde můžete několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Navíc parkování je v Nise zdarma.

Novinkou je otevření nové gastro zóny ve 2. patře. Zákazníci si zde mohou vychutnat nespočet nových chutí v moderním a pohodlném prostředí. Mohou si vybrat z klasických fast foodů jako KFC, Burger King, Bageterie Boulevard, nebo si dopřát něco originálního z Woke Poke, OXO Bubble Tea nebo restaurace Soya. V gastro zóně najdete také dětskou hernu, zásuvky pro dobíjení, wifi připojení a nové toalety s přebalovacím koutkem. V pasážích centra je možné si odpočinout v nových relaxačních zónách.

OC Nisa Liberec je ideálním místem pro nákupy, stravování a zábavu pro celou rodinu. Přijďte si to užít s námi! Těšíme se na vás!

Partneři Marianne Lounge

  • MILA je vášnivá, přitom tak něžná. Silná, a přece křehká. Plná intenzivní chuti, přesto tajemná a nekonečně lehká. Mila… je jen jedna. Jedinečná křehká oplatka s jemnou mléčnou náplní a s hladkou vrstvou polevy na povrchu.
     
  • ALPRO Vychutnej si neuvěřitelnou sílu rostlin s Alpro a vydej se s námi do světa pozitivních změn pro tebe a planetu. Jak chutnají rostliny? Skvěle! Přijď vyzkoušet novinku Alpro Tastes As Good as it Looks, jeden z našich dosud nejdelikátnějších ovesných nápojů, který svou chutí překvapí i milovníky mléka. Nevěříš? Zkus a přesvědč se. Tvoje chuťové pohárky budou slavit.
Návrh bez názvu (48)Návrh bez názvu (44)

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí - neděle
od 9:00 - do 21:00

www.nisaliberec.cz

České mládeže 456, 460 03 Liberec

OC Hradec_1920x680

FUTURUM HRADEC KRÁLOVÉ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-avion

AVION SHOPPING PARK BRATISLAVA

www.avion.sk
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-cerny-most

CENTRUM ČERNÝ MOST

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-kralovo-pole

NC KRÁLOVO POLE BRNO

Více o loungi
Nisa_bok

OC Nisa Liberec

Více o loungi
OC Plzeň_1920x6802

OLYMPIA PLZEŇ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-westfield

WESTFIELD CHODOV

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-metropole

METROPOLE ZLIČÍN

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-zlate-jablko

OZC ZLATÉ JABLKO ZLÍN

Více o loungi