Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!
Registrace / Přihlášení
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-westfield

Westfield Chodov

Stejně tak jako ve světových metropolích, i v Praze nabízí Westfield Chodov svým zákazníkům široký výběr ve více než 300 obchodech v kombinaci s nevšedními zážitky. S výběrem dobře padnoucího outfitu ráda poradí módní stylistka, která je pro členy Westfield Club zdarma. Westfield Chodov je zároveň ideálním místem pro aktivní odpočinek, chvíli relaxu, zábavu nebo setkání s přáteli u dobrého drinku nebo vaší oblíbené kuchyně. Těšíme se na vás v Marianne Lounge na Kruhovém náměstí.

Partneři Marianne Lounge

  • MILA je vášnivá, přitom tak něžná. Silná, a přece křehká. Plná intenzivní chuti, přesto tajemná a nekonečně lehká. Mila… je jen jedna. Jedinečná křehká oplatka s jemnou mléčnou náplní a s hladkou vrstvou polevy na povrchu.
     
  • KORES Vytvořte si koláž s Kores obalovými hrdiny. Na stánku Kores budete mít možnost vytvořit si lepením i kreslením, trháním a stříháním kolážovou mapu, která vám umožní proniknout do světa Kores obalových hrdinů. Ať už je to zebra z pastelek nebo třeba slon z fixů, zažijete s hrdiny hodně zábavy a kreativity. Tvořit budete i s Magik Clay, s neobyčejnou tvarovací hmotou. Můžete i soutěžit! Přijďte nás navštívit!  
     
  • ALPRO Vychutnej si neuvěřitelnou sílu rostlin s Alpro a vydej se s námi do světa pozitivních změn pro tebe a planetu. Jak chutnají rostliny? Skvěle! Přijď vyzkoušet novinku Alpro Tastes As Good as it Looks, jeden z našich dosud nejdelikátnějších ovesných nápojů, který svou chutí překvapí i milovníky mléka. Nevěříš? Zkus a přesvědč se. Tvoje chuťové pohárky budou slavit.
Návrh bez názvu (48)600x60011Návrh bez názvu (44)

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí - neděle
od 9:00 - do 21:00

www.westfieldchodov.com

Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-cerny-most

CENTRUM ČERNÝ MOST

Více o loungi
OC Hradec_1920x680

FUTURUM HRADEC KRÁLOVÉ

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-kralovo-pole

NC KRÁLOVO POLE BRNO

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-metropole

METROPOLE ZLIČÍN

Více o loungi
Dny-Marianne-WEB-2022-OC-Detail-FOTO-zlate-jablko

OZC ZLATÉ JABLKO ZLÍN

Více o loungi
OC Plzeň_1920x6802

OLYMPIA PLZEŇ

Více o loungi