Stáhněte si
Dny Marianne
Burda a.s.
Získat aplikaci
17. ročník
báječných nákupů
600
skvělých slev
183
obchodních center
7 000
obchodů

Tři dny nejlepších nákupů právě začínají!

Kdy jindy, když ne teď. S kým jiným, když ne s námi. Po roce se konečně vracejí Dny Marianne, kdy je dovoleno vše. Vzpomeňte si, co jste si chtěla koupit, jen nebyl čas. Rozmazlujte se, hřešte a pamatujte, že tento víkend patří vám!

Nejjednodušší způsob, jak si Dny Marianne užít ještě víc! V nové mobilní aplikaci najdete výpis všech nabídek, kompletní adresář včetně otevírací doby, navigaci do obchodů a spoustu dalšího! Vyfiltrujte si své oblíbené nabídky a aplikace vás povede tak, abyste ušetřili čas. Slevové kupony si také můžete v aplikaci rovnou zakoupit.

Více než 600 exkluzivních nabídek ve více než 7000 obchodech po celém Česku a Slovensku. Přesně to vás čeká během víkendu, kdy můžete bezstarostně hřešit. Tento víkend bude jenom váš! 

Dopřejte si vše, čemu nelze odolat! Vystřihněte si kupony z kuponové knihy, v obchodě označeném logem Dny Marianne vyberte to, po čem toužíte a u pokladny předložte příslušný kupon. Nebo ještě lépe – stáhněte si novou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a naplánujte si svůj nejlepší víkend v roce. Zakupte si elektronické slevové kupony a mějte kupony ve svém mobilním telefonu! Svět výhodných nákupů máte doslova na dosah ruky. A nezapomeňte nás navštívit v Marianne Lounge v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Hradci Králové a Bratislavě a sdílet své zážitky z nakupování na sociálních sítích!

#Dnymarianne