19. ročník
báječných
nákupů
653
exkluzivních
nabídek
6623
zapojených
obchodů
180
obchodních
center
až 70%
slevy a
dárky

Nejlepší nákupy v roce jsou tady!

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z více než 650 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy nebo taška Dny Marianne, která je letos v novém designu! Tašku si vyzvedněte zdarma za kupon, který najdete v kuponové knize nebo v aplikaci v zapojených obchodech nebo v jedné z Marianne Loungí.

Vůbec poprvé v historii Dnů Marianne jsme pro vás připravili osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete společně s námi skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v aplikaci Dny Marianne a zde v záložce Marianne Lounges.

Za nasbírané účtenky dostanete jeden či více dárků. Stačí, když doložíte vaši útratu během Dnů Marianne v některé z Marianne Lounges. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků.

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě trochu více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek. Na Slovensku si výhodnější nákupy užijete také, a to s kartou Mastercard od ČSOB. Vy ještě váháte?

Slevové kupony v aplikaci

Stáhněte si Dny Marianne do svého telefonu nebo tabletu a užijte si nákupy na maximum! Mobilní aplikace Dny Marianne vás elegantně a pohodlně provede světem nejvýhodnějších nákupů!

Slevové kupony v časopisech

Kuponová knížka plná skvělých nabídek je součástí zářijových
vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení.

Marianne

Vychází 22.8.2019

Marianne Bydleni

Vychází 8.8.2019

Marianne cover
Marianne Bydleni cover
Partneři

Užívejte si výhod pohodlnějšího a bezpečnějšího online nakupování – s Mastercard® Identity CheckTM

Online nakupování je nyní snadné a bezpečné jako nikdy předtím. Představujeme vám nejmodernější technologii ověřování, která vám zajistí bezpečnější, rychlejší a pohodlnější placení za online nákupy, a to kdykoliv a na všech vašich propojených zařízeních.

Více info na mastercard.cz
Mastercard logoMastercard karta

ŠPIČKOVÉ SMARTPHONY SAMSUNG SE SLEVOU 20%

SAMSUNG si pro vás v rámci Dnů Marianne připravil lákavou nabídku, které rozhodně nejde odolat.

Prémiové modely z řady Galaxy S10 a elegantní telefony Galaxy A nyní koupíte o 20% levněji. Udělejte si radost a vyberte si ten svůj u vybraných prodejců! Navíc můžete soutěžit o smartphone Galaxy A50 v hodnotě 8999 Kč. 

Samsung logo

Samsung detail

UŽIJTE SI NÁKUPY V PALLADIU A ZÍSKEJTE TAŠKU JAKO DÁREK!

Palladium logo

Více info

Palladium logo

ZÍSKEJTE 400 KČ NA NÁKUPY BĚHEM DNŮ MARIANNE!

Twisto logo

Více info

Twisto placeni