Stáhněte si
Dny marianne
Burda a.s.
Získat aplikaci
18. ročník
báječných
nákupů
600
exkluzivních
nabídek
6500
zapojených
obchodů
180
obchodních
center
až 70%
slevy
a dárky

Nejlepší nákupy v roce jsou tady!

Dny Marianne jsou tady pro vás už poosmnácté. A to se musí oslavit! Vrhněte se do nich s námi po hlavě – bez vás by to totiž nešlo! Jaký bude letošní ročník? Jedinečný, vzrušující a nezapomenutelný, protože když je vám osmnáct, kompromisy pro vás neexistují.

Slevy až 70 procent, přes 600 exkluzivních nabídek ve více než 6500 obchodech v Česku a na Slovensku vás nenechají na pochybách, že to, o čem tajně sníte, musíte mít. Právě teď!

Od 14. do 16. září se na vás budeme těšit také v Marianne Lounges v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové a v Bratislavě. Přijďte za námi a podělte se s námi o své zážitky ze Dnů Marianne nebo je sdílejte na sociálních sítích!
#Dnymarianne2018

Raif
S kartou Mastercard od Raiffeisenbank navíc sleva 3 % nebo dárek k nákupu.
mastercard
Partneři
Na Dny Marianne vyražte s kartou Mastercard od Raiffeisenbank! Ušetříte!

Největší nákupní akce se letos bude konat už po osmnácté.

Co je podle vás nejdůležitější ve Dnech Marianne? Bezpochyby ušetřit. A to co nejvíce. Jak na to?

Držitelé platebních karet Mastercard od Raiffeisenbank mají u většiny partnerů nárok na speciální slevu/dárek.
Tato sleva/dárek je uvedena na přední straně slevových kuponů. Akceptované jsou všechny platební karty Mastercard vydané Raiffeisenbank.
Klienti, kteří si zažádají o novou kreditní kartu Style přes web www.dnymarianne.cz, získají bonus až 500 Kč za první nákup touto kartou. Více na www.rb.cz/dnymarianne.
Žádost o kartu bude možná i ve stanu partnera, který bude součástí Marianne Lounge přímo v rámci nákupního víkendu.
Aby klient mohl čerpat stejné výhody jako ostatní držitelé platebních karet od Raiffeisenbank, obdrží papírovou maketu kreditní karty Style. Ostatní výhody této karty bude moci využívat po jejím doručení.

Chcete ještě víc? Pořiďte si od Raiffky i kreditku!

rb logoMastercard logo

Dopřejte si nový telefon Samsung, díky nám nyní s lákavou 20% slevou

Cítíte, že váš starý telefon dosluhuje? Během skvělých okamžiků si nemůžete být jistí, že vám udělá opravdu pěkné fotky? Nejvyšší čas vybrat si nový telefon, na který bude spoleh za všech okolností.

Během akce Dny Marianne budete mít šanci pořídit si u vybraných prodejců skvělý telefon Samsung s 20% slevou. Modely můžete vybírat z řady Galaxy, konkrétně telefony Galaxy A8, A6 a A6+.

samsung logo

Samsung img

SLEVOVÉ KUPONY 
V ČASOPISECH 
A V APLIKACI

Kuponová knížka plná skvělých nabídek je součástí zářijových vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Dny Marianne.