Stáhněte si
Dny marianne
Burda a.s.
Získat aplikaci

Nepracuje Vám aplikace na Iphone správně?

Pokračujte na speciální návod zde.


Aplikace Dny Marianne – nejlepší průvodce nákupy

I letos si můžete snadno stáhnout aplikaci Dny Marianne do svého mobilního telefonu, a prožít tak Dny Marianne opravdu naplno. Díky mobilní aplikaci máte přehled o všech nabídkách včetně kompletního adresáře a otevíracích dob jednotlivých partnerských obchodů.

Do konkrétních obchodů vás vždy bezpečně dovede spolehlivá navigace a jednotlivé nabídky si můžete také vyfiltrovat, aby se vám zobrazovaly pouze ty, o které opravdu stojíte. V mobilní aplikaci si navíc můžete všechny kupony pohodlně zakoupit, takže se nemusíte stresovat, kdybyste náhodou nemohli najít svou knížku se slevovými kupony Dnů Marianne.

Jak použít aplikaci

Návod 1
1.
Vyberte si svou slevu

Spusťte si nainstalovanou mobilní aplikaci v telefonu a vyberte si své vysněné slevy. Pokud si u některé nabídky nebudete úplně jistí, že je to ta pravá, můžete si ji označit jako oblíbenou a kdykoliv se k ní vrátit.

Návod 2
2.
Najděte nejbližší obchod

Abyste vždy přesně věděli, kam se máte za vybranou nabídkou vydat, u každé slevy najdete seznam prodejen seřazených od té nejbližší podle toho, kde se právě nacházíte. Díky spolehlivé navigaci tak přehledně uvidíte nejlepší slevy ve svém okolí.

Návod 3
3.
Slevu ukažte při placení

Pokud jste se rozhodli pro určitou slevu, zobrazí se vám na displeji telefonu. Nechte si ji potvrdit personálem obchodu. Interval pro zobrazení slevy je 5 minut. Po uplynutí této doby nebo v případě dřívějšího odkliknutí tlačítka „potvrdit“ sleva bohužel přestane platit.

FAQ

Q: Jaké kupony v aplikaci najdu?
A: Získáte všechny kupony z kuponové knihy Dny Marianne a zároveň slevové kódy do e-shopů, které jsou součástí tištěných vydání časopisů Marianne a Marianne bydlení.

Q: Proč jsou kupony v aplikaci zpoplatněny, když jsou s časopisem zdarma?
A: Kupony jsou zpoplatněné jak v aplikaci, tak v tištěné podobě. Cena časopisů s kupony je vyšší, než cena standardního vydání.

Q: Cena je ve srovnání s časopisem příliš vysoká (u časopisu si kupuji samotný časopis s kupony, ne jen kupony). Proč je cena určena takto?
A: Za určenou cenu kupujete slevové kupony z časopisů, včetně slevových kódů do e-shopů.

Q: Proč si nemohu kupony koupit jednotlivě?
A: Cena je určena za celek a nejde si vybírat kupony ani v tištěné podobě.

Q: Lze elektronické kupony zakoupit jinak než skrze aplikaci?
A: Nikoliv.

Q: Co dělat v případě, že změním/ztratím/zapomenu telefon?
A: Odemknuté kupony jsou vázané na váš uživatelský profil, takže o ně nepřijdete.