Marianne lounge: dárky i relaxace

Připravili jsme pro vás nejen stovky výhodných nákupů a slev. Mysleli jsme i na odpočinek a místo, kde vás můžeme rozmazlovat. Přijďte do Marianne lounges, které pro vás budou otevřené od 15. do 17. září vždy od 10:00 do 20:00.


Víkend, který patří jen vám

Víc jak 7000 obchodů a 600 nabídek – to jsou letošní dny Marianne. Abychom vás ale neunavili, přichystali jsme pro vás také Marianne lounges, kde na vás bude čekat luxusní péče a servis, jako v pětihvězdičkovém hotelu. Především zde ale můžete získat pozornost za své nákupy.

ZA 5 ÚČTENEK VÁS ČEKAJÍ DÁRKY OD MARIANNE!

Stačí 5 dokladů z obchodů zapojených do Dnů Marianne a v našich lounges vás čeká dárek. Dostanete od nás například skládací deštník nebo kosmetický organizér speciálně navržený pro letošní Dny Marianne. POZOR: Nabídka platí do vyčerpání zásob a nelze vybírat konkrétní produkty. Tak si pospěšte!

Marianne lounges na vás čekají v Praze na Ovocném trhu, v Brně, Ostravě, Bratislavě a nově také v Zlíně a Hradci Králové. A kromě dárku na vás čekají i skvělé služby od našich partnerů.

Předplatné časopisu
Zakupte si v Marianne Lounge roční předplatné časopisu MARIANNE nebo MARIANNE BYDLENÍ.

Roční předplatné MARIANNE nebo MARIANNE BYDLENÍ s péčí CLARINS za 699 Kč*.
CLARINS: Řasenka Supra Volume a Gel na oční kontury (20 ml) v hodnotě 1650 Kč.

Letos poprvé v Marianne Lounge plaťte kartou!
Nabídka platí do vyčerpání zásob.

* Celková cena předplatného Marianne nebo Marianne Bydlení se skládá z ceny předplatného 495 Kč vč. DPH a z ceny bonusu 204 Kč vč. DPH. Celková cena předplatného s bonusem se vztahuje k této konkrétní nabídce a nelze ji kombinovat s jinými akcemi ani objednat samostatně.