Slevové kupony snadno a rychle. Stačí se zaregistrovat!
Registrace / Přihlášení
DMJ24_foto_pro_web 1920x720[74]

Stáhněte si aplikaci Dny Marianne

Jaké byly jarní Dny Marianne 2024

400x400_gabka3

Nákupy

Během Dní Marianne ušetříte ve více než 2400 obchodech po celé ČR a SR. Máme k dispozici přes 620 nabídek, ve kterých najdete slevy 
 60 % a skvělé dárky k nákupům.

1080x10802

Marianne Lounges

Přijďte si odpočinout. V 7 obchodních centrech v ČR jsme pro vás připravili Marianne Lounges. Ve všech Lounges můžete získat dárky a oblíbenou nákupní tašku v nové barvě. Nově si můžete dárky i tašku vyzvednout také ve výdejně dárků OC Futurum (prodejna DATART).

650x6502

Dárky

Zastavte se v Marianne Lounges. Máme pro vás připravené dárky. Stačí nám ukázat 5 účtenek z různých zapojených obchodů, ve kterých jste v průběhu Dnů Marianne nakoupili.

650x6502

Marianne e-lounge

!NOVINKA!
Tradiční Marianne lounge máte z ruky a nechcete přijít o svůj dárek za nákupy? Připravili jsme si pro Vás novinku. Vyzvedněte si online dárek v naší e-lounge. Jednoduše nahrajte faktury nebo účtenky za Vaše online nákupy a dárek je váš! 

650x650 mastercard

Další výhody

Plaťte kartou Mastercard a získejte 
o 3 % vyšší slevu nebo dárek k nákupu. 
Více informací naleznete v tištěné příloze časopisu, mobilní aplikaci nebo v detailu nabídky.

Kde si koupím kupony

650x6502
1

Slevové kupony v mobilní aplikaci

Stáhněte si aplikaci Dny Marianne, zakupte si v ní elektronické kupony za 110 Kč a všechny slevy máte doslova v kapse. Barevně jsme pro vás zvýraznili ty nejvýhodnější nabídky a označili je jako Zlaté kupony.

Stáhnout
1080x1080
2

Slevové kupony ve webové aplikaci

Nakupování si nyní můžete užít také na našich stránkách. Zde si můžete zakoupit elektronické kupony za 110 Kč a zažijete stejně radostné nakupování jako s aplikací Dny Marianne. 

VSTOUPIT DO APLIKACE
400x400_gabka2
3

Slevové kupony v časopisech

Kuponové knížky plné skvělých nabídek jsou součástí dubnových vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl. K dostání jsou běžně na stáncích nebo je možné si je pořídit v jedné z našich Marianne Lounges. 

Hlavní partner

Návrh bez názvu (66)

S Mastercard je radost nakupovat

Karta Mastercard má pro vás plno výhod. Když s kartou nakoupíte během Dnů Marianne, dostanete o 3 % vyšší slevy nebo dárek k nákupu. Více informací o Mastercard najdete na webu  mastercard.cz

Partneři Marianne Lounge

Partneri-312x312px-03
Ve všech Marianne Lounges v ČR

Ve všech Marianne Lounges se můžete těšit na ochutnávku oplatek Mila! 

Mila je vášnivá, přitom tak něžná. Silná, a přece křehká. Plná intenzivní chuti, přesto tajemná a nekonečně lehká. Mila... je jen jedna. Jedinečná křehká oplatka s jemnou mléčnou náplní a s hladkou vrstvou polevy na povrchu. 

Více na našem webu

Návrh bez názvu (44)

Nabízí širokou škálu rostlinných produktů se skvělou a vyváženou chutí. Rádi bychom Vám ukázali, že rostlinná snídaně může být nejenom chutná ale také zdravá. Alpro produkty jsou totiž obohacené o vitamíny a obsahují vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Stavte se ochutnat lahodné rostlinné nápoje s cereáliemi a naše hvězdné novinky – Rostlinné dezerty. 

Snídej podle chuti s Alpro. Tak rostlinně. Tak chutně.


Více na Home | Alpro